Фацевич Олександр Юрійович

Керівник нової патрульної служби Києва (з червня 2015 р.), комбат батальйону «Світязь», військовий.

Біографія

Народився у 1987 році. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ. Понад дев'ять років служив в ЗСУ у десанті. По закінченні військового контракту викладав у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Навчав бійців Самооборони Волині.

У червні 2014 року під час створення добровольчого батальйону погодився очолити роту патрульної служби спеціального призначення "Світязь" УМВС України у Волинській області.

12 серпня 2014 року бійці "Світязя" прийняли присягу, 14 серпня - спецпідрозділ був направлений в зону АТО.

Рота брала участь у боях під Іловайськом. У грудні 2014 року бійці "Світязя" були направлені під Вуглегірськ. 30 січня під час наступу бойовиків на Дебальцеве, спецпідрозділ опинилися в оточенні. "Світязь" тримав оборону три дні, після чого з боєм вийшов з оточення, вивівши з собою бійців ВСУ - без втрат, виносячи поранених і зброю.

У червні 2015 року призначений керівником нової патрульної служби Києва.

За мужність і героїзм, проявлені в ході антитерористичної операції в січні 2015 року в ході оборони міста Вуглегірськ. Фацевичу було присвоєно звання майора. Згідно з  указом президента України він був нагороджений Орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Родина

Одружений, має доньку.

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100008242538675&fref=ts .

15 листопада 2015, 18:24 |  ДОСЬЄ

^ ^