новини

Зеленський хоче призначити головою СБУ мільйонера з «Батьківщини»

Зеленський запропонував народному депутату Владиславу Бухарєву обійняти посаду глави СБУ

Володимир Зеленський запропонував народному депутату Владиславу Бухарєву з фракції «Батьківщина» обійняти посаду глави СБУ. Той зі свого боку вже добирає собі кадри.

Про це повідомили джерела, наближені до команди нового Президента, передає Є Одеса! з посиланням на Вголос.  

Бухарєв планує взяти на роботу в СБУ начальника Головного оперативного управління ДФС Геннадія Лісового. Сам кандидат на нову посаду у 2014 році працював заступником глави Служби за Наливайченка. Також три роки (до 2010-го) обіймав посаду заступника глави ДФС.

У листопаді він залишив службу в органах і виграв парламентські вибори за своїм рідним округом у Сумській області. У Раді приєднався до фракції “Батьківщина”. Відтак у Бухарєва залишилися зв’язки і в ДФС, і в СБУ.

Владислав Бухарєв – давній знайомий Володимира Зеленського. Ще задовго до його політичних амбіцій чинний нардеп привозив його до Сумської області разом із концертом «95 кварталу». Вистави коміків оплачував політик, квитки роздавали безкоштовно. Крім того, згідно з повідомленням прес-служби обласного осередку «Батьківщини», «95 квартал» щороку до Дня Незалежності проводив концерти в одному із сіл Сумської області (виборчий округ Бухарєва).

Читайте також:Кібербезпекою на Одещині відтепер займатиметься спеціальний підрозділ СБУ

Можливий кандидат на посаду глави Служби безпеки працює в органах з 1992-го та встиг накопичити чималі статки.

Згідно з інформацією джерел видання, виборчий штаб Зеленського розташований саме в офісі Бухарєва. Біля цього офісу знайшли «прослушку» СБУ, яка нібито мала записувати розмови у штабі кандидата в Президенти. Однак у відомстві заявили, що стежили не за Зеленським, а за його сусідами.

Згідно з декларацією, у власності Бухарєва і його дружини 4 квартири, 4 автомобіля (два з яких марки «Lexus»), земельні ділянки, будинок. Бухарєв володіє двома квартирами в Києві площею 219 і 106 кв. м., будинком у Бориспільському районі площею 701 кв. м, квартирою в анексованому Криму (Ялта) площею 80 кв. м тощо.

Нагадаємо, що після того, як Зеленський приступить до виконання своїх обов’язків, постів позбудуться міністр закордонних справ Павло Клімкін, а також міністр оборони Степан Полторак.

14 травня 2019, 20:20

До теми

^ ^