новини

«Наповнити холодильник»: політолог підказав Зеленському послідовність дій для виконання обіцянок

Без вирішення питання щодо врегулювання конфлікту на Донбасі ефективно вирішити решту питань більше ніж проблематично

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Гладких, передає Є Одеса! з посиланням на Zik

Політолог, відповідаючи на запитання, чи новообраний Президент України Володимир Зеленський не стане заручником обіцянок усіх учасників виборчих перегонів щодо «наповнення холодильника», зниження тарифів, забезпечення субсидіями тощо, переконаний, що це не виключено. 

«Треба усвідомлювати, що без вирішення першого питання – питання врегулювання конфлікту на Донбасі – ефективно вирішити решту запитань більше ніж проблематично. Тому що ця війна зжирає ресурси. Зжирає ресурси організаційні, фінансові, часові, кадрові, тобто без цього рухатися далі достатньо проблематично», – вважає Валентин Гладких. 

Політолог переконаний, що виконати обіцянку щодо «наповнення холодильника» без подолання корупції – «дірки», в якій безслідно зникають величезні ресурси, неможливо. 

«Вирішити це питання з кінця не можна, є чітко вказана послідовність – вирішення конфлікту на Донбасі, боротьба з корупцією, себто мінімізація нецільового використання і так доволі дефіцитного ресурсу і спрямування цього ресурсу на поліпшення соціально-економічної ситуації, що кожен громадянин України відчує на своїй кишені», – зазначив Валентин Гладких. 

Читайте також:Зеленський хоче призначити головою СБУ мільйонера з «Батьківщини»

15 травня 2019, 10:30

До теми

^ ^