новини

Батьки дітей, які постраждали під час пожежі в таборі «Вікторія», звернулися до Зеленського

Сьогодні минає два роки з дня страшної пожежі, яка сталася у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі

Батьки дітей, які навчаються у хореографічному ансамблі "Адель", та які на час пожежі постраждали у дитячому таборі "Вікторія", звернулися із листом до президента України Володимира Зеленського, повідомляє Є Одеса!

Читайте також: Вперше після пожежі: в дитячий табір «Вікторія» знову повернулися діти

Текст листа батьки опублікували на сторіці "Народний хореографічний колектив "Адель"" у Facebook. У своєму листі одесити просять Зеленського втрутитися у стан розслідування пожежі.

"Всупереч величезному резонансу, центральна влада самоусунулася від тієї трагедії, віддала її на відкуп місцевим можновладцям та регіональним правоохоронним органам, свідомо зробила її винятково "одеською", незважаючи на системність проблеми щодо дотримання протипожежних правил в Україні. Як наслідок, ми протягом останніх двох років є свідками того, як Одеський міськвиконком, обласна прокуратура, слідче управління поліції Одещини, Київський та Приморський районні суди м. Одеси щоразу доводять міцність своїх таємних домовленостей і взаємних зобов’язань щодо вирішення "питання Вікторії"", – йдеться у зверненні до президента.

Вони написали про те, як просувається розслідування цієї резонансної справи, та висловили надію, що організаторів та виконавців неналежного розслідування таки покарають. Свій лист одесити закінчили так:

"Пане президенте, Ви вже неодноразово доводили українському народу свою непохитність у боротьбі із свавіллям чиновників. Так зробіть їх ще раз!".
Читайте також: В Одесі обрали запобіжний захід третьому фігуранту у справі пожежі в готелі «Токіо Стар»

16 вересня 2019, 17:40

До теми

^ ^