новини

В Одесі заборонили експлуатацію тварин у цирках

Одеський окружний адміністративний суд заборонив місцевому цирку використовувати диких тварин

Зазначається, що суд вирішив заборонити використання тварин у цирку через чисельні порушення в утриманні. Однак заборона лише тимчасова. Позов до суду був поданий Держекоінспекцією Одеської області, в якому вимагалося призупинити роботу цирку, повідомляє Є Одеса! з посиланням на зоозахисну організацію UAnimals на сторінці в Instagram.

Читайте також: В Україні за п’ять років можуть заборонити диких тварин у цирках

Це означає, що діяльність цирку буде обмежена щодо утримання та експлуатації тварин у цирку. Одна із засновників UAnimals Ольга Чевганюк подякувала місцевим зоозахисникам та активістам за роботу. 

"Завдяки тому, що зоозахисники ініціювали перевірки одеського цирку, екоінспекція їх проводила, багато людей виходили на акції проти цирків з тваринами, сьогодні суд заборонив Одеському цирку використовувати тварин. Далі на нас чекає боротьба за всеукраїнську заборону", – зазначила зоозахистниця.

Експлуатація тварин та жорстоке поводження з ними – одна з головних проблем у світі, у тому числі і в Україні. Зоозахисні організації у різних куточках планети щоденно борються за краще майбутнє для тварин.  

Читайте також: Отримала квіти і торт з фруктів: слониха з Одеси відсвяткувала 40-річчя (ВІДЕО)

18 вересня 2019, 09:50

До теми

^ ^