новини

Микола Тарасов, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші з Іванівки, проведе в СІЗО ще 2 місяці

22-річний Микола Тарасов, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко з смт Іванівка, пробуде в СІЗО ще 2 місяці

Суддя Київського районного суду Юлія Федулеева під час засідання 4 жовтня продовжила йому запобіжний захід до 2 грудня 2019 року, повідомляє Є Одеса! з посиланням на Пушкінська.

За словами прокурора Олега Коваля, Тарасов не пов'язаний жодними соціальними зв'язками, не прив'язаний до місця проживання і безробітний, тому ризики того, що він буде ховатися, залишаються високими.

Читайте також: Вбивство Дарини Лук'яненко: батьки Миколи Тарасова проходять у якості свідків

Крім цього, Коваль попросив суддю продовжити терміни досудового розслідування. За його словами, вони закінчуються 20 жовтня, але справа складна і на сьогоднішній день, сказав прокурор, весь ряд необхідних процесуальних дій ще не виконали. Коваль додав, що також не готові висновки судово-медичних експертиз трупа і комплексної психіатричної експертизи Тарасова. Це все потрібно для того, щоб Тарасову повідомити підозру. Суддя задовольнила це клопотання і продовжила терміни розслідування до 20 грудня.

Сам Микола Тарасов і його адвокат Денис Загорнюк проти обох клопотань не заперечували.

Читайте також: Готувався два місяці до нападу: з'явилися нові подробиці вбивства Дарини Лук'яненко

4 жовтня 2019, 18:50

До теми

^ ^