новини

Справа Токіо Стар: одеський суд зобов'язав правоохоронців розслідувати можливе вбивство в готелі

Приморський районний суд Одеси задовольнив вимогу активіста Миколи Коваля і зобов'язав прокуратуру внести в ЕРДР заяву про вчинення кримінально злочину

Заявник вважає, що пожежа в готелі могла  статися через приховування слідів вбивства десятирічної дівчинки Валентини Довгої і її мами Анни Довгої. Тіло дитини знайшли в пральні, а її маму - в номері готелю, повідомляє Є Одеса! з посиланням на Думская.

«Обставини початку пожежі та смерті малолітньої Довгої Валентини Олександрівни дають всі підстави вважати, що дитина потрапила в приміщення пральні на другому поверсі готелю до початку пожежі, - йдеться в заяві Коваля. - Оскільки, за словами працівників готелю, після відкриття вхідних дверей вогонь був майже біля входу в приміщення пральні, був сильним, тому ніхто, навіть дитина, навіть в паніці, не побіжить рятуватися від пожежі в приміщення, охоплене вогнем. Тобто, дитина однозначно потрапила в приміщення пральні до початку пожежі ».

Микола Коваль припускає, що справжні причини загибелі Долгих може приховувати Олександр Довгий - чоловік Анни і батько Валентини. Нібито, замість того, щоб рятувати сім'ю, батько шукав вогнегасник.

Читайте також: В Одесі обрали запобіжний захід третьому фігуранту у справі пожежі в готелі «Токіо Стар»

Разом з тим, поліція не відреагувала на заяву Коваля про злочин.

«Я спершу звернувся в поліцію. Там з мене посміялися і відмовилися розслідувати викладені в заяві факти. Сказали, що це компетенція прокуратури Одеської області і нехай вони розглядають. - заявив Коваль. Однак після звернення в прокуратуру 23 вересня заяву про вчинення злочину також в реєстр не внесли ».

 

7 жовтня 2019, 17:40

До теми

^ ^