новини

Вино та устриці: на Одещині проведуть кулінарний фестиваль

На території Центру "Фрумушика-Нова", в суботу, 12 жовтня, відбудеться винний фестиваль "WINE FEST Frumushika-Nova

WINE FEST Frumushika-Nova - це 3-й винний фестиваль в Фрумушиці-Нова, Тарутинського району, Одеської області, метою якого є популяризація вин від місцевих виноробів, підвищення винної культури і знайомство з особливостями національної кухні Української Бессарабії, повідомляє Є Одеса!

Основний акцент фестивалю зроблений на терруарному вині - це напій, в букеті якого явно різняться риси, властиві винам з цієї території. Тут представлять великі винні компанії і авторські виноробні Одеської області, а гості фестивалю зможуть продегустувати та оцінити вина.

Читайте також: На гастрономічному фестивалі в Одеській області провели чемпіонат борщу

Крім того, відвідувачів фестивалю чекають дегустація м'ясних і традиційних закусок, приготовлених за рецептами місцевої культури, продаж-виставка винограду і виноградної продукції, сувенірів від місцевих рукодільниць, картин з колекції "Фрумушика-Нова виноград і виноробство", конкурс "Танець на винограді", тематичні фотозони.

Також відвідувачів пригостять смаколиками від творців першої української устричної ферми - "Устриці Скіфії", - стравами національної кухні, приготованими на багатті.

Читайте також: На гастрономічному фестивалі в Одеській області провели чемпіонат борщу

Для бажаючих взяти участь в майстер-класах заплановані уроки по виготовленню ляльок-мотанок, текстильних іграшок, макраме та урок з малювання від професійних художників.

8 жовтня 2019, 10:20

До теми

^ ^