новини

Юні боксери Одеської області отримали 15 медалей і увійшли в п'ятірку кращих в країні

Збірна команда Одеського регіону взяла участь в Чемпіонаті України з боксу серед школярів

За інформацією боксерської федерації, представники Одеси завоювали за підсумками турніру 15 медалей різного ґатунку і в декількох вагових категоріях (від 37 до 68 кг), повідомляє Є Одеса!

При цьому збірна посіла п'яте місце серед команд з 24 областей країни. Так, золото здобули Расул Гулієв, Данило Воронцов і Геннадій Дмитренко, а срібло - у Костянтина Єгорова, Гектора Каравану і Романа Моїсєєва. Третє місце зайняли Георгій Павликів, Петро Якименко, Іса Тагієв, Ілля Портареску, Тимур Бондаренко, Вадим Станеско, Георгій Ящук, Олександр Матюк і Роман Сувак.

Додамо, що супроводжували цих спортсменів старший тренер школярів Володимир Осипчук і старший тренер Одеської обласної федерації боксу Сергій Антонов.

1 листопада 2019, 16:20