новини

Одесит увійшов в ТОП-10 на чемпіонаті світу з мотоспорту в Катарі

20-річний одесит Микита Калінін увійшов вТОП-10 на чемпіонаті світу з мотоспорту в Катарі

Участь в змаганнях взяли понад півсотні гонщиків, повідомляє Є Одеса! з посиланням на Перший міський.

Читайте також: Юні боксери Одеської області отримали 15 медалей і увійшли в п'ятірку кращих в країні

20-річний Микита Калінін у 11 років вперше взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з мотоспорту, а вже в 15 випробував свої сили на міжнародній арені. Хлопець розповідає, що підготовка до чемпіонату світу була дуже серйозна: взимку в Одесі щодня відвідував зал, а тренування на мотоциклі відбувалися в Іспанії - там клімат і дороги краще. Спортсмен відзначає, що на змаганнях в Катарі були свої складнощі, адже гонка проходила вночі під світлом прожекторів.

«Вдень температура висока і їздити майже нереально, ми їздили під світлом ліхтарів. Було досить цікаво. Результатом не супер задоволений, але в цілому я вийшов 10 в чемпіонаті. У наступному році будемо намагатися потрапити в топ-5 і в топ-3 », - розповідає мотогонщик Микита Калінін.

Спортсмен розповідає, що найважче в мотоспорті - це повороти, адже на них сильніше заносить. Самі мотоцикли мають різні характеристики, під кожного учасника його налаштовують індивідуально. У минулому році Микита підписав контракт з міжнародною компанією Yamaha, а в цьому і наступному році буде кататися на Kawasaki.

Зараз Микита Калінін відпочиває після цього сезону. Взимку почне готуватися до чергових змагань.

Читайте також: Спортсменки з Аккерману стали фіналістами Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики

4 листопада 2019, 11:40

До теми

^ ^