новини

Одеські спортсменки з артистичного плавання стали призерками міжнародного турніру

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Представниці одеської обласної ДЮСШ завоювали бронзові медалі на міжнародному турнірі «Sisak synchro open» з артистичного плавання, який відбувся в Хорватії (місто Сісак), повідомляє Є Одеса!

У змаганнях, де брали участь 9 команд 5-ти країн (крім України, Росія, Хорватія, Чехія та Угорщина) одеситки посіли 3-е місце у комбінованій групі.

У складі команди Таїсья Почепинська, Регіна Першина, Аліса Подгурська, Юлія Рерак, Катерина Блінова, Даря Шуваєва, Ганна Холоденко, Олександра Жайворонок, Олександра Пономарчук, Маргарита Савченко. Підготували команду Катерина Підгурська-Дорогова та Ганна Орел.

Відзначимо, що одеська команда була представлена дівчатками 13 років та молодше, тоді як основна вікова категорія турніру 13-15 років.

20 листопада 2019, 13:20