новини

У Преображенському парку знесуть 29 дерев і зроблять наскрізний проїзд з Мечникова на Водопровідну

В рамках реконструкції центрального входу в Одеський зоопарк в Преображенському парку з'явиться проїжджа частина і парковка на 39 машин

Для цього вирубають 29 дерев, 20 з яких - в нормальному стані, повідомляє Є Одеса! з посиланням на Пушкінська.

Автомобільна дорога з'явиться в східній стороні парку прямо в зеленій зоні, на місці невеликої стежки. Її прокладуть від вулиці Мечникова і до технічного в'їзду в зоопарк - поруч зі стадіоном «Краян» і школою №79. А коли знесуть частину паркану зоопарку і старий технічний павільйон, вийде наскрізна проїжджа частина від Водопровідної до Мечникова - майже через парк.

Читайте також: Збережемо планету: в Одесі провели екологічний показ мод (ФОТО)

Ширина нової дороги складе майже 6 метрів. В управлінні капітального будівництва розповіли, що в'їзд буде тільки для технічних цілей та спецтранспорту, однак як буде насправді - поки незрозуміло. Наскільки гостро місто потребує цій дорозі, яка ще й прямо впритул проходить до загальноосвітню школу - питання залишається відкритим.

Парковка на 39 місць, 5 з яких інклюзивні, з'явиться тут же, поруч з проїжджою частиною, навпроти стадіону «Краян». Зараз на цій території ростуть дерева, які підуть під знесення. Згідно з актом обстеження зелених насаджень, під спіл потрапляють 29 дерев. Серед них - ясени, акації, берест, софори і кальтемеріі. З 29 дерев тільки 9 знаходяться в поганому стані або хворіють, інші молоді і здорові. Стовбури цих дерев уже помічені білими хрестами і незабаром їх спиляють.

Громадська організація «Зелений лист» першою написала про сформовану ситуацію в Преображенському парку. Її учасниця Світлана коментуючи ситуацію, зазначає, що проїзд спецтранспорту по новій дорозі може стати прийомом чиновників в інтересах приватного бізнесу.

Читайте також: Чорти, зомбі і вампіри: один з одеських стадіонів перетворився на свято нечисті (ФОТО)

29 листопада 2019, 10:00

До теми

^ ^