новини

Одесит Ігор Трояновський встановив три рекорди України на чемпіонаті Європи з плавання

Про це повідомляє пресслужба НОК

Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор Трояновський на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді в Глазго (4-8 грудня) встановив три рекорди України, повідомляє Є Одеса!

Вже в своєму першому запливі на дорослому чемпіонаті Європи одеський плавець встановив рекорд України серед юніорів – 51,70 на 100-метрівці батерфляєм. У підсумку Ігорю Трояновському не вистачило 0,42 секунди для виходу у півфінал змагань.

На 50-метрівці батерфляєм Ігор фінішував з часом 23,17. Тут вже до півфіналу його відділило 0,07 (!) секунди. У підсумку – 21-й результат.

На дистанції 200 м одеський плавець також виграв свій, встановивши рекорд України серед юніорів – 1.54,76. Тут для потрапляння в наступний раунд – фінал – не вистачило однієї секунди. Як відзначила тренер спортсмена Олександра КУРБАНОВА: «Для більш високого результату не вистачило конкуренції - Ігор виграв з великим відривом». У топ-16 на Євро Ігор був наймолодшим – нагадаємо, в серпні йому виповнилося 17 років.

Також у ранковій сесії заключного дня змагань, Ігор у складі збірної України встановив національний рекорд в комбінованій естафеті 4х50 м – разом із полтавчанином Богданом Касьяном, Сергієм Шевцовим із Запоріжжя та киянином Владиславом Буховим (1.34,42). Тут Ігор встановив свій особистий рекорд на 50-метрівці на короткій воді - 22,59.

11 грудня 2019, 10:50