новини

Одеські каратисти привезли більше 60-ти медалей з міжнародного турніру

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 64 медалі на 10-му міжнародному турнірі «Lviv Karate Open-2019»

Вони заробили 19 золотих, 18 срібних і 27 бронзових медалей, повідомляє Є Одеса! з посиланням на регіональне відділення національного олімпійського комітету.

Всього в змаганнях брало участь 752 спортсмена, що представляли 52 клуби української федерації карате. 21 медаль заробили каратисти одеських клубів «Тигреня» і «Катана порт Чорноморськ». Ці клуби виділилися і в загальнокомандному заліку, зайнявши друге і четверте місце.

Наступними за кількістю зароблених нагород стали клуби: «Мауглі» - 13, «ROYAL TEAM» - 6, «Союз Дзесинмон - Серінрю карате в Україні» - 2 і останнім став «Яструб» з 1 срібною медаллю.

Крім того, вихованець клубу «Мауглі» став кращим спортсменом турніру в категорії до 14 років. Частина з цих спортсменів братиме участь в етапі Молодіжної ліги в Венеції на цих вихідних.

14 грудня 2019, 09:39