новини

Одеські спортсмени завоювали 15 медалей на всеукраїнському турнірі зі спортивної гімнастики

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Одеські спортсмени завоювали 15 медалей на відкритому чемпіонаті Кіровоградської ОСДЮСШОР «Надія» зі спортивної гімнастики «Олімпійська зміна», який пройшов у Кропивницькому. На змаганнях Одесу представляли гімнасти 4-х спортивних шкіл, повідомляє Є Одеса!

Дев’ять медалей (3 золоті, 4 срібних и 2 бронзові) завоювали вихованці ГК «Тріумф».

Переможцями в багатоборстві стали: Ілля ГЛАВЕНКО у змаганнях за програмою 2-го розряду , Горан МАСЛЄНКОВ  та Арсеній БИКОВ.

Срібні медалі завоювали: Петро БОНДАР Ян РУМІЛЕЦЬ, Микола ДРУМОВ та Дмитро ЗАІКА.

На третю сходинку п’єдесталу піднялися Микита СОКОЛОВ та Микола ЛИСОВСЬКИЙ (3-й розряд, «2011 р.н. та мол.»).

Гімнасти СК «Політехнік» завоювали в Кропивницькому 3 медалі.

Переможцем став Костянтин ГРОСМАН , срібним призером - Іван КАРПЕНКО, а бронзу завоював – Платон РЯЗАНОВ.

Дві медалі в активі спортсменів обласної ДЮСШ. Срібну медаль завоював Олександр КУЛАКСИЗ, бронзову - Микола УНТІЛА. Крім того, 6-річного Гліба КУДАРЕНКА нагородили як наймолодшого учасника змагань.

Срібним призером турніру в Кропивницькому став вихованець КДЮСШ №10 Назар ПАЛЯРУШ.

23 грудня 2019, 10:40