новини

Одесити завоювали золото і бронзу на перегонах по бездоріжжю в Малайзії

Одесити Олег Трегуба і Роман Горбаченко - майстри спорту в дисципліні Трофі-рейд - гонок по бездоріжжю

Минулого тижня спортсмени завоювали дві медалі на міжнародному чемпіонаті Rainforest global challenge в Малайзії, інформує Є Одеса! з посиланням на Іnformer.od.ua

Поки Offroad Shrek - автомобіль, який приніс пілотам дві нагороди, ще везуть додому, самі гонщики вже повернулися до Одеси і розповіли про свої пригоди в джунглях .

Першому пілотові команди Олегу Трегубов 52 роки. У гонках по бездоріжжю він бере участь з 2010 року. У 2012, в парі з другим пілотом Романом Горбаченко, вони вигравали Чемпіонат України з трофі-рейду.

Читайте також: Одеські футзалісти завоювали Суперкубок України

Машини для гонок Олег робить сам. Shrek - його третє творіння, створене з урахуванням досвіду створення попередніх двох моделей. Спортсмен зізнався, що перемога у відбірковому турнірі в Україні на гонку в Малайзії стала для нього несподіваною.

У фінальній серії брали участь 20 країн. Були дуже сильні команди, особливо малайзійська. Але завдяки силі волі і загартуванню українськими ландшафтами, нам вдалося виграти дві медалі. Категорій було дві - Modified і Pro-Modified. Ми виступали в категорії Pro-Modified. Вона відрізняється від другої тим, що в ній взагалі немає ніяких обмежень по технічним характеристикам машин. Наша не схожа на звичайний автомобіль. Це повністю саморобка. З нею ми посіли третє місце. Також в гонках були підкласи «дизель / бензин». У підкласі «дизель» ми взяли перше місце.

Читайте також: Одеські спортсмени завоювали 15 медалей на всеукраїнському турнірі зі спортивної гімнастики

34-річний Роман Горбаченко має трохи більше досвіду участі в гонках по бездоріжжю. Пілотом він став в 2008 році, а в 2011 зустрівся з Олегом і вони об'єдналися, створивши команду.

25 грудня 2019, 14:10

До теми

^ ^