новини

Скрипаль-віртуоз, спорт та дитячі розваги: як цікаво провести вихідні в Одесі

Святкові вихідні закінчилися, проте це не значить, що в Одесі немає де відпочити

Цими вихідними на одеситів та гостей міста чекають виставки, кінопокази, активний відпочинок та багато різних розваг. Про ці та інші події у афіші Є Одеса!

Зимові фантазії

Персональна виставка Валерія Сирова за участі скульптора Олександра Коваленка відкриється цього дня у Всесвітньому клубі Одеситів.

"Зазвичай його сприймають, як творця казкових картин, пов'язаних з життям півночі. Однак художник багато ширше, різноманітніше. Він аквареліст, майстер композицій, в які включає найнесподіваніші предмети побуту", – йдеться в анонсі заходу.

Для участі у своїй виставці Валерій Сиров запросив скульптора Олександра Коваленко, який працює з деревом.

Kinovecher v BPE

"Wonderful Losers: A Different World" – литовський документальний фільм про велику Giro d'Italia очима грегарі –гонщиків, які працюють на лідерів команди, жертвуючи своїми амбіціями і перемогами. Фільм демонструватиметься англійською мовою з російськими субтитрами. Глядачі зможуть не тільки подивитися стрічку, а й взяти участь у обговоренні. Дозволяється приносити із собою їжу та напої.

 

Перлини французької музики

Концерт класичної музики відбудеться у рамках проєкту "Одеська Опера в палацах і музеях". У програмі концерту пролунають твори Ж. Массне, Ж. Бізе, К. Дебюссі, К. Сен-Санса, М. Равеля, Г. Форе та інших. На сцені виступатимуть Заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олена Стародубцева, Наталія Ютеш, Владистав Горай; лауреати міжнародних конкурсів Ганна Бондаренко, Ілона Скрипник, Віталій Лісковецький, Сергій Узун; учні ОССМШІ ім. проф. П.С.Столярського Кирило Бендеров, скрипка (викладач Г.М. Лаптєва) Володимир Калашнік, віолончель (викладач В.В. Молдаванов). Концертмейстер – Ігор Парада. Авторка ідеї та ведуча концерту - заслужена артистка України Олена Стародубцева.

БК Одеса vs Харківські Соколи

Баскетбольний матч між командами "Одеса" та "Соколи" обіцяє бути динамічним. Одеські баскетболісти чекають на підтримку вболівальників.

Скрипаль-віртуоз, що грає без смичка

Дмитро Ротькін грає на скрипці у складній техніці, яка практично не представлена на українській музичній сцені. Скрипаль виступатиме разом із Jazz Inside.

Де: Kavanagh Murphy's Pub,  Митна площа, 1-а.

Коли: 19:00.

Вартість: вхід за попередньою реєстрацією безкоштовний.

Дитячий день у Музеї цікавої науки

Для дітей цього дня підготували безліч розваг, серед яких танцювальне караоке, створення оптичної ілюзії власними руками та катання на центробіжній каруселі. 

Де: Музей цікавої науки, проспект Шевченка, 4-е.

Коли: 12:00-18:00.

Вартість: 180 грн (дітям до шести років – безкоштовно).

Читайте також:Сьогодні в Одесі пройде різдвяний фестиваль

11 січня 2020, 11:50

До теми

^ ^