новини

Зеленський призначив п'ять нових очільників РДА на Одещині: Чим вони відомі

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення голів п'яти райдержадміністрацій на Одещині

Нових керівників отримали Білгород-Дністровська, Кілійська, Любашівська, Ренійська та Саратська райдержадміністрації, інформує Є Одеса! з посиланням на Depo.Одеса дізнавалося, хто ті люди, яким президент довірив керувати районами Одеської області.

Читайте також:Кабмін призначив нового голову Одеської ОДА

Білгород-Дністровську РДА очолила Ганна Яцишена. Про неї відомо, що торік вона працювала на виробничому підрозділі вокзалу станції "Одеса-Головна" філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця"". Саме це місце отримання доходу у 2018 році вона вказала у своїй е-декларації, а заробила вона тут майже 21 тисячу гривень. Також Яцишена внесла у декларацію автомобіль Mitsubishi Colt, 2004 року випуску. Будь-якої нерухомості, цінних речей та інших доходів будучі у якості кандидата, нова очільниця району не задекларувала. Раніше вона працювала старшим слідчим у Шевченківському відділенні поліції в Одесі.

Також Ганна Яцишена була помічником нардепа від "Слуги народу" Олексія Леонова. Свої функції вона виконувала на громадських засадах. 

Головою Кілійської РДА президент призначив бізнесмена, співвласника ТОВ "СК ТРАНС" Вячеслава Семенюка. Його компанія займається продажем та технічним обслуговуванням транспортних засобів. У своїй е-декларації кандидата на посаду Семенюк вказав, що у 2018 році заробив 107,2 тис. грн. Будь якої нерухомості він не має, проте на його матір, Ірину Семенюк, записана земельна ділянка, площу яку вона не вказала, а також будинок у Подільську площею майже 44 "квадрати".  А батько нового очільника області, Сергій Семенюк, має квартиру в Одесі у 73 кв. м. У гаражі родини Семенюків – три автівки, дві з них – Audi A6 та Audi A8, 2006 та 2008 року випуску відповідно, належать батькові Вячеслава, а одна – Toyota Camry, 2008-го, безпосередньо самому голові РДА.

Варто зауважити, що у більш пізній декларації, яку подав Вячеслав Семенюк за 2019 рік, його батьки вже не вказані, тільки він та діти. Крім того, він вказав, що користується батьковою квартирою, яка розташована в Одесі. Торік бізнесмен заробив 763 тис. грн.

Геннадій Бамбура очолив Любашівську РДА. Він є власником Фермерського господарства "Церера", яке розташоване у Любашівському районі. У 2018 році від підприємницької діяльності він отримав 92,4 тис. грн, а ще майже 48,5 тис. грн вказав у якості заробітної плати, яку йому заплатили у ТОВ "Вендо-фінанс". Компанія зареєстрована на Прикарпатті та займається кредитуванням. Тетяна Бамбура, дружина нового очільника Любащівської РДА, працює в управлінні соціального захисту населення цієї ж райдержадміністрації заступником начальника одного з відділів. У власності родина має житловий будинок у Любашівці площею 90 кв. м, невеличку квартиру в Одесі (29 кв. м), а також автомобіль Peugeot 407, 2007 року випуску. Все це майно записане на Геннадія Бамбуру. Крім того, він задекларував 212 524 грн, розміщених на банківських рахунках.

Ренійську РДА очолив Вадим Юдов. Раніше він працював в Інспекції з питань питань підготовки та дипломування моряків завідувачем сектором ДКК Херсонської регіональної філії. За 2018 рік тут він отримав майже 8,5 тис. грн. Також він задекларував понад 278 тис. грн, які заробив у судоходній компанії Bomar G LLC. Дружина Юдова має право на 25% квартири в Одесі (загальна площа 42 кв. м), інша частина якої належить її матері. А от у самого нового голови РДА нерухомості немає, як і автівки – Mitsubishi Lancer, 2006 року випуску, яка є у власності родини, теж записана на його дружину Оксану Камінську-Юдову. Проте він має 60 тис. "баксів" у готівці.

 який очолив Саратську РДА, взагалі не місцевий. В е-декларації, яку він подав у якості кандидата на посаду голови РДА, зазнчено, що живе він у селі Мала Данилівка Дергачівського району на Харківщині. У своїй декларації він вказав дохід за 2018 рік у розмірі 206 252 грн, проте де саме заробив такі гроші – не зазначив. Будь-якого майна рухомого або нерухомого кандидат не задекларував, проте вказав збереження у готівці: 300 тисяч гривень, 45 тис. "баксів" та 45 тис. євро.

23 січня 2020, 16:30

До теми

^ ^