новини

Одеські скелелази вибороли срібні та бронзові медалі Всеукраїнського турніру

Про це йдеться в пресслужбі міської ради Одеси

З 23 до 26 січня 2020 року в Кам'янці-Подільському пройшли два турніри: Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (боулдерінг) IV рангу, а також чемпіонат Хмельницької області (боулдерінг) зі скелелазіння, інформує Є Одеса!

У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 10 областей України. Одесу на змаганнях представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №12.

За підсумками Всеукраїнського змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків (боулдерінг) IV-го рангу, юні одесити посіли призові місця, зокрема:

- Григорій Ільчишин - 2 місце;
- Денис Мозолевич - 2 місце;
- Микита Левій - 3 місце;
- Марія Шимкова - 3 місце.

Переможцем чемпіонату Хмельницької області зі скелелазіння став Дмитро Лабунський, який посів 1 місце. Всім переможцям та призерам вручили медалі та грамоти.

29 січня 2020, 17:40