новини

Без масок: в Одеському торговому порту виникла черга з далекобійників

Величезна черга з далекобійників, які бажають потрапити в Одеський морський торговий порт, зібралася в офісі компанії «Євротермінал» на полях зрошення

Про це повідомив депутат Одеської міськради, транспортний експерт і підприємець Олександр Захаров, інформує Є Одеса! з посиланням на Думська.

Читайте також:Транспортний апокаліпсис: в селищі Котовського люди перекрили дорогу трамваям

Водії стоять, щоб заплатити в касу суму, еквівалентну 17 доларам США: «Євротермінал» продовжує стягувати з них гроші за проїзд в порт, незважаючи на те, що це визнано незаконним судами.

«Карантин, вірус, вони стоять і чекають, - розповідає Захаров. - Оформляються. Без оплати в чергу (вантажівок, - Ред.) Не поставлять. Без маски можна. У порту звертатися нема до кого. Нагорі волають: «Не ходите, сидите дома». А внизу, в Одеському порту: «Платіть бабки, стійте, потім в рейсах по країні розвозите вірус ... Або сидите вдома, не возите з вірусом ...». Можна подумати, за сидіння вдома, хтось дітей погодує. Дуже легко розрахувати початкову швидкість поширення вірусу по країні з порту: зі швидкістю вантажівки ».

 

19 березня 2020, 15:30

До теми

^ ^