новини

Екс-главі ДСНС Одещини Федорчаку продовжили домашній арешт після серії смертоносних пожеж

Суддя районного суду Миколаєва продовжив екс-главі ДСНС в Одеській області Віктору Федорчаку термін перебування на домашній арешт

Йому загрожує до 5 років позбавлення волі за недбалість на посади, що спричинило смерть людей в Одеській психіатричній лікарні, інформує Є Одеса!

На домашньому арешті Віктор Федорчак знаходиться з 28 січня 2020 року. Він проходить підозрюваним у службовій недбалості у справі про трагічну пожежу в КНП "Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я" на Слобідці у червні 2019 року і йому загрожує до 5 років позбавлення волі, згідно ч.2 ст. 367 КК України.

Читайте також:Поліція Одещини встановлює особу жінки, яка загинула під час задимлення у приватному будинку

В пожежі тоді загинуло 4 людини, серед яких була медсестра, яка допомагала пацієнтам евакуюватися, а ще 3 людини померли протягом кількох днів в лікарнях Одеси. За версією слідства, невідомі підпалили відділення для літніх людей психлікарні на вулиці Воробйова. Люди опинилися замкненими в палатах, у відділенні знаходилося більше 60 осіб.

Всього за час роботи Віктора Федорчака в Одесі сталася ціла серія масштабних і трагічних пожеж: в таборі "Вікторія" в 2017 році, в психіатричній лікарні на вулиці Академіка Воробйова, в готелі "Токіо Стар" та коледжі економіки на Троїцькій, 25 в 2019 році. За наявною інформацією, Федорчак проходить підозрюваним у халатності по всім цим пожежам, але звільнений він був лише після останньої і найтрагічнішої з них.

19 березня 2020, 16:20

До теми

^ ^