новини

Громадський транспорт перевели в «спеціальний режим»

Обмеження за кількістю пасажирів в салоні, за словами мера, в місті не спрацювали

Через поширення коронавірусу в Українів Одесі посилили заходи в роботі громадського транспорту – його переводять в "спеціальний режим". Про це заявив мер міста Геннадій Труханов, інформує Є Одеса!

Читайте також:В одеській мерії розробляють маршрути на випадок закриття громадського транспорту

Отже, тепер у першу чергу в місті будуть перевозити тих людей, які їдуть на роботу на ті підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста.

"Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ми хотіли зробити так, щоб без певної шокової терапії впорядкувати пасажирські перевезення. Звернулися до людей похилого віку, пільговиків, щоб вони по можливості не користувалися громадським транспортом, оскільки введені обмеження по кількості пасажирів в салоні – не більше 10 осіб. На жаль, цей захід і наші звернення залишилися без належної уваги. Ми прийняли рішення перевести весь транспорт ОГЕТ і приватних перевізників в режим спеціального транспорту. В першу чергу він буде перевозити людей, які їдуть до місця роботи, до тих підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста", – розповів Труханов.

24 березня 2020, 09:20

До теми

^ ^