новини

Протягом доби в Одесі зафіксували 95 випадків COVID-19

Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций

Значний стрибок захворюваності та тривожний антирекорд зафіксував ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України", інформує Є Одеса!

"Як ви знаєте, за останній тиждень кількість нових випадків збільшилася вдвоє, в порівнянні з попереднім. Щодня лабораторія підтверджувала діагноз у понад 30 пацієнтів. Епідеміологи увесь цей час закликали населення дотримуватися простих санітарних правил: носити маски, частіше мити руки, уникати місць великого скупчення людей.Але, на жаль, не всі дослухалися до порад та рекомендацій МОЗ. Тож за минулу добу маємо 95 нових випадків. Цей антирекорд на 10% більший за пік захворюваності, який був на початку травня" – написав Максим Куций

Переважну більшість (39 випадків) зафіксовано у Болградському районі, є чимало з Одеси (15), Ізмаїльського (16), Овідіопольського (6) районів.

Загальна кількість підтверджених випадків становить 1466, «активних» — 50%.

"Я звертаюся до всіх жителів Одещини: носіть маски, уникайте місць великого скупчення людей. Вимагайте, щоб водії громадського транспорту та продавці у магазинах та ринках використовували засоби індивідуального захисту. У випадку порушення санітарних норм — дзвоніть 102. Поліція буде реагувати на порушення та випадки нараження оточуючих на небезпеку захворювання" – підсумував очільник ОДА.

Читайте також:Протягом доби на Одещині захворіло на COVID-19 ще 37 осіб

25 червня 2020, 13:02

До теми

^ ^