новини

Протягом доби на Одещині зафіксували 14 нових випадків коронавірусу

Про це повідомили в прес-службі МОЗ

За останню добу в Одеській області стало більше хворих на коронавірус, інформує Є Одеса!

Так, в Одесі та області на 9:00 1 липня з початку епідемії зареєстрували 1712 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу в регіоні 14 нових хворих. За добу один пацієнт одужав і ще один помер.

Читайте також:Протягом доби в Одеській області на коронавірус захворіло 66 осіб

В Одесі за порушення карантину оштрафували клуби і ринки. Міська влада організувала посилену перевірку об'єктів. Керівник Одеської ОДА Максим Куций 1 липня у Facebook повідомив подробиці.

Експертами складено 22 протоколи про порушення. На території області було перевірено 2443 заклади. Зафіксовано недотримання протиепідемічних вимог. Всього здійснили 119 рейдів, зафіксувавши 26 порушень.

Чиновник зазначив, що з минулу добу на території області виявили 66 нових випадки захворювання COVID-19. Вони були лабораторно підтверджені. В області зафіксовано 1696 випадків. Ситуація у медзакладах достатньо складна.

Він закликав підприємців дотримуватися необхідних норм. Вірус продовжує поширюватися по всій території країни. Медики застерігають від порушень норм, а також звертаються до громадян з проханням щодо дотримання відповідних правил.    

 

 

 

1 липня 2020, 13:28

До теми

^ ^